Календарь

Другие статьи

Ректор Почаївської Духовної Семінарії архімандрит Нафанаїл (Крикота) прийняв участь у святкуванні 20-ї річниці Харьківського Собору

униаты
Ругань и сквернословие - кому это выгодно?
Ущербность всегда агрессивна, и эта агрессивность проявляется прежде всего на уровне языка.


униаты
Миссионерская деятельность Православной Церкви в современном мире
Великий миссионер XIX в., прославленный в лике святых нашей Церкви, святитель Иннокентий Московский.


суд Божий
Паисий святогорец о воспитании детей
Воспитание ребенка начинается с беременности. Если мать молиться и живет духовно


Методика диспута с сектантами
Методика диспута с сектантами
Людям, желающим отстоять православие от нападок сектантов, можно предложить использовать следующие советы


сила влияния жены на мужа
В чем состоит сила влияния жены на мужа
Женщина имеет великую силу как для добродетели, так и для порока», — говорит святой Иоанн Златоуст. «Никогда никакие силы мужчины (в семье) не могут устоять перед добром или злом женщины


Как прогнать нечистую силу?
Как прогнать нечистую силу?
Пьющих людей, дошедших до белой горячки, а по сути уже одержимых бесами, врачи пытаются спасти лекарственными препаратами.

Семинарский храм

В Почаївській Духовній Семінарії відбувся 19-й випуск

 5 червня 2012 року В Почаївській Духовній Семінарії відбувся черговий 19-й випуск вихованців, які закінчили повний курс навчання. В цьому році було більше 30 випускників тільки денного відділення.

 Святкове богослужіння розпочалося в Успенському соборі Почаївської Лаври, яке очолив митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій. Йому співслужили: ректор семінарії - архімандрит Нафанаїл, проректори семінарії - протоієрей Олег та протоієрей Борис, а також інші священнослужителі (викладачі семінарії). Крім духовенства та вихованців семінарії на богослужінні були присутні гості: батьки та рідні випускників і прихожани Лаври.

 Після Божественної Літургії був відслужений святковий молебень, по закінченні якого всі вихованці разом з викладачами та митрополитом Сергієм поклонилися святиням лаври – Почаївській іконі Божої Матері, мощам преп.. Іова та Амфілохія та Стопі Божої Матері.

 Актова частина, присвячена 19-му випуску, розпочалася в Свято-Троїцькому соборі. Протоієрей Борис, проректор семінарії по учбовій роботі, зачитав річний звіт про життя та діяльність семінарії. Зі словом привітання до всіх звернувся митрополит Сергій, який нагадав студентам, щоб вони «в своєму духовному житті приносили плоди молитви…, щоб молитва була основою життя, диханням життя, щоб в молитві ви протистояли тим спокусам, які вам прийдеться пережити особливо. І щоб своєю молитвою ви допомагали народу Божому устояти в вірі в наш час…» Також з привітальним словом від Почаївської лаври звернувся благочинний – архімандрит Герман.

 Крім теплих слів, сказаних як для вихованців так і викладачів, митрополит Сергій від імені Блаженнійшого митрополита Володимира нагородив ректора семінарії – архімандрита Нафанаїла – орденом св. Ярослава Мудрого з нагоди 15-річного очолювання ним Почаївської Семінарії. Нагадаємо, що архімандрит Нафанаїл був призначений ректором в 1997 році. Після вручення такої високої нагороди отець ректор сказав слова вдячності, а також подякував всім викладачам за той послух, який кожен ніс на протязі навчального року.

 Актова частина, присвячена 19-му випуску в Почаївській Семінарії, закінчилась врученням дипломів та святковою трапезою. Всі вихованці отримали диплом нового зразка – Диплом бакалавра.

Сторчовий С.В.