Другие статьи

История одной непослушной дочери
История одной непослушной дочери
Большую силу имеет слово родителей! Оно может низвесть на детей благословение Божие; оно же, сказанное в раздражении, может окончательно погубить детей, т.е. навлечь на них тяжкие бедствия.


Кальян - церковный взгляд на проблему
Кальян - церковный взгляд на проблему
Сейчас очень в моду вошло курение с использованием кальяна. Внешне он привлекателен тем, что как бы представляет альтернативу сигаретам.


Как привлечь молодежь к церковной жизни
Как привлечь молодежь к церковной жизни
В последние годы в Церкви уже почти никто не оспаривает то, что воспитательная работа в молодежной среде должна иметь свои особые формы и методы, свои специальные подходы.


новий рік в Почаєвській Семінарії
Як проходив новий рік в Почаєвській Семінарії
Як новий рік розпочнеш так і його проведеш. Здавна існує таке повір’я, тому наші справи говорять за нас. Кожна людина наділена вибором, але чи вірно його робить залежить лише від неї.

Конференція на день памʼяті преподобного Амфілохія Почаївського

 10-13 травня в Свято-Успенській Почаївській Лаврі відбулися урочистості, з нагоди 10-ї річниці канонізації преподобного Амфілохія Почаївського. У ювілейних заходах взяли участь архієреї, священнослужителі та численні паломники з України та Росії.

 11 травня відбулася освячення пам'ятного хреста на честь 10-річчя прославлення преподобного Амфілохія, який був встановлений біля Свято-Троїцького собору. Освячували митрополити - Сімферопольський і Кримський Лазар, Тверський і Кашинський Віктор, Миколаївський і Вознесенський Питирим, Почаївський Володимир та архієпископ Львівський і Галицький Августин. В той же день у Свято- Троїцькому соборі Лаври пройшла конференція «Преподобний Амфілохій - новий чудотворець Волинської землі». Зокрема, в роботі конференції взяли ті, хто безпосередньо спілкувався з преподобним за його життя.

 Участь в конференції також приймали і викладачі Почаївської Семінарії. Викладачі архім. Сава (Базюк), та протоієр. Василь (Горюк) зачиталі доповіді на слідуючі теми:

 По завершенні конференції в Успенському соборі була відслужена святкова Всеношна з читанням акафісту прп. Амфілохію.

Сторчовий С.В., викладач ПДС