Календарь

Другие статьи

Методика диспута с сектантами
Методика диспута с сектантами
Людям, желающим отстоять православие от нападок сектантов, можно предложить использовать следующие советы


сила влияния жены на мужа
В чем состоит сила влияния жены на мужа
Женщина имеет великую силу как для добродетели, так и для порока», — говорит святой Иоанн Златоуст. «Никогда никакие силы мужчины (в семье) не могут устоять перед добром или злом женщины


Как прогнать нечистую силу?
Как прогнать нечистую силу?
Пьющих людей, дошедших до белой горячки, а по сути уже одержимых бесами, врачи пытаются спасти лекарственными препаратами.

Почаївську Духовну Семінарію відвідав Варшавський хор

 20 травня 2012 року святкове недільне богослужіння в Почаївській Духовній Семінарії прикрасив своїм співом архиєрейський хор з м. Варшави під керівництвом протодиякона Сергія Бовтручука. Цей колектив був створений у 70-х роках XIX ст. одночасно із заснуванням православної парафії на польських землях. З того часу хор постійно співає на богослужіннях та різних урочистостях: співав при патріархах Константинопольскому, Антіохії, Олексадрії, Грузії, Сербії, Єрусалиму. Хор брав участь при інагурації президентів О. Квасневського та Л. Качинського. Колектив брав участь у Білостоцьких днях церковної музики, Білостоцьких вечорах православних колядок, міжнародному фестивалі Східнословʼянських колядок у Тирасполі. За вклад в популяризацію і культури хор нагороджений медаллю на честь 400-ліття заснування Варшави.

 Після закінчення святкової Літургії викладач ПДС, архімандрит Сава сердечно подякував за чудовний та молитовний спів та наголосив на єдність всього православного народу. Після закінчення богослужіння хор був запрошений на екскурсію по святиням Почаївської Лаври, яку їм провів вихованець Семінарії Пріц Василь. Після екскурсії гості були запрошені на семінарський обід.

Сторчовий С.В.
Пріц Василь