Другие статьи

Церковь, наука и образование
Церковь, наука и образование
Наступивший XXI век принес новые надежды и тревоги, остро поставил перед нами вечные вопросы бытия - о добре и зле.


униаты
Патриархат Украинской греко-католической церкви - быть или не быть?
В настоящее время особенно динамично поднимается вопрос об установлении патриархата для УГКЦ. Однако мало кому известно, да и сами униаты этого не афишируют


суд Божий
Смерть, о которой знали еще год назад
В Священном Писании смерть представляется как разлучение души от тела. Человек рождается смертным и любомудрие состоит в том, чтобы бояться грехов, а не смерти.
сила влияния жены на мужа
В чем состоит сила влияния жены на мужа
Женщина имеет великую силу как для добродетели, так и для порока», — говорит святой Иоанн Златоуст. «Никогда никакие силы мужчины (в семье) не могут устоять перед добром или злом женщины


Психоневрологические заболевани
Психоневрологические заболевания на духовной почве
Рассмотрение этого рода заболеваний хочется начать со слов современного греческого писателя, митрополита Иерофея (Влахоса)


Сила и действие молитвы
Сила и действие молитвы
Еще в июле 1865 года в сельце Александрове, в Клинском уезде, малолетние дети бывших дворовых людей его светлости, а ныне мещан, часу во втором пополудни пошли в ближайший лес полакомиться ягодами

Другие статьи

МІРЕЦЬКИЙ МИХАЙЛО ПАВЛОВИЧ
Догмат про Пресвяту Тройцю - основа християнської релігії
Бог єдиний по суті, але троїчний в особах: Отець, Син і Святих Дух, Тройця єдиносущна і нероздільна. Саме слово "Тройця" небіблійного походження.

20 квітня, у п’ятницю Світлої седмиці, митрополит Сергій звершив чин постригу в чтеці над студентами випускного класу

 У п’ятницю Світлого седмиці, 20 квітня 2012 року, в Почаївській духовній особлива радість. Що року цього дня розділити і усугубити радість Святої Пасхи до духовної навчального закладу з архіпастирським візитом прибуває митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій. Не зраджували традиції і цього річ.

 В цей день, який припав в нинішньому році на 20 квітня, в другій половині дня Його Високопреосвященство у Семінарському храмі преподобних Іова і Амфілохія, які є Небесними покровителями духовної школи, очолив Пасхальне вечірнє богослужіння. За богослужінням митрополиту Сергію співслужили ректор семінарії - архімандрит Нафанаїл (Крикота), а також викладачі і гості у священному сані.

 Після закінчення пасхальної вечірні митрополит Сергій звершив хіротесію над цьогорічними випускниками, возвівши їх до першої степені служіння Богу і Його Святій Церкві, степені – чтеця. За богослужінням співав семінарський хор під керівництвом регента Олександра Москвича.

 По закінченню богослужіння отець-ректор від всієї повноти духовної школи привітав правлячого архіпастиря зі Світлим Христовим Воскресінням: «Прославляючи Воскресіння по плоті Господа і Бога Спаса Нашого Іісуса Христа від семінарської родини вітаємо Вас з цими світлими, пасхальними, радісними подіями. Ми сердечно складаємо вам подяку за ту увагу, яку Ви приділяєте нашій духовній школі. І на майбутнє бажаємо, що як Пасхальні дні ми радіємо і торжествуємо о Христі Воскреслому так і ваше архіпастирська присутність завжди паству радує, радує і нас, і, щоб Господь дарував вам здоров’я душевні і тілесне, щоб в майбутньому своє архіпастирське служіння Ви так палко проводили нам довгі роки життя».

 Після привітання отця ректора від студентів-випускників з подякою звернувся Антоній Мусієнко. В своєму слові він подякував владиці зате, що Він возвів до першої степені священства, степені – чтеця всіх студентів випускників. А також попросив владику святих архіпастирських молитов, щоб Господь укріпив всіх чтеців у не легкому служінні Бог і Церкві.

Мусієнко Антоній, вихованець ПДС