Семинарский храм

20.08.2018 г.| Сторчoвий С.В.
Свято Преображення в Почаївській духовній семінарії

19 серпня — Преображення Господа нашого Іісуса Христа...

 19 серпня 2018 року ректор Почаївської духовної семінарії єпископ Шумський Серафим звершив святкове богослужіння в семінарському храмі на честь преп.. Іова та Амфілохія Почаївських. Його Преосвященству співслужили викладачі та студенти семінарії в священному сані.

 Після закінчення богослужіння було звершено освячення плодів. Традиційно на Преображення освячують такі плоди, як виноград, яблука мед та інше.

 Кожне християнське свято має свою історію і своє призначення. З Нового завіту відомо, що після того, як Спаситель відкрив учням, що Йому належить постраждати, бути вбитим і в третій день воскреснути, Він звів трьох апостолів - Петра, Якова та Івана на гору Фавор і преобразився перед ними: обличчя Його засяяло, як сонце, одяг зробився білі , як сніг. Преображення Христове супроводжувалося явлінням старозавітних пророків Мойсея та Іллі, які говорили з ІісусомХристом.

Свято Преображення в Почаївській духовній семінарії Свято Преображення в Почаївській духовній семінарії Свято Преображення в Почаївській духовній семінарії Свято Преображення в Почаївській духовній семінарії Свято Преображення в Почаївській духовній семінарії Свято Преображення в Почаївській духовній семінарії Свято Преображення в Почаївській духовній семінарії Свято Преображення в Почаївській духовній семінарії