Семинарский храм

01.10.2014 г.| Богацький С.
Mитрополит Тернопільський i Кременецький Сергій
Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі

 30 вересня, Церква вшановує пам'ять святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі.

 30 вересня Церква вшановує пам'ять святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. В цей день Семінарський Хор брав участь у Богослужінні, котре звершувалося у Кафедральному Соборі м. Тернополя. Храм освячено в честь цих чотирьох святих. Святкову Божественну Літургію очолив митрополит Кам'янець-Подільський і Городоцький Феодор у співслужінні митрополита Тернопільського та Кременецького Сергія та інших архієреїв.

 Нажаль, за складної релігійної ситуації на Західній Україні, де переважаючу більшість складають греко-католики та парафіяни розкольницького руху «Київський Патріархат», це єдиний Православний храм у цьому місті. І саме тому його так цінять тернополяни, адже для них він є справжнім кораблем Віри, Надії на християнське спасіння, де трудами Владики Сергія, пастирі стараються кожному привити Любов до Бога та ближнього.

Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі Хор Почаївської Духовної Семінарії прийняв участь у святкуванні храмового свята в Тернополі