Семинарский храм

14.05.2014 г.| Богацький С.

В Почаївській семінарії відсвяткували день пам'яті преп. Амфілохія Почаївського

 12 травня в день памяті преподобного Амфілохія Чудотворця Почаївського, духовна семінарія святкує престольне свято. Було звершено Всенічне Бдіння та Божественна Літургія, які очолив архімандрит Савва Базюк.

 Зведення семінарського храму було не аби якою милістю Божою. Ось уже 8-ий рік поспіль студенти проходять практику читання за Богослужінням та Церковного співу у власному храмі. У вільний час читають молитовне правило, ранішні та вечірні молитви звершуються, безпосередньо, також у храмі. Строгий канонічний розпис та іконостаса, які прикрашають храм, відіграють важливу роль у вихованні майбутніх пастирів.

В Почаївській семінарії відсвяткували день пам'яті преп. Амфілохія Почаївського В Почаївській семінарії відсвяткували день пам'яті преп. Амфілохія Почаївського В Почаївській семінарії відсвяткували день пам'яті преп. Амфілохія Почаївського В Почаївській семінарії відсвяткували день пам'яті преп. Амфілохія Почаївського В Почаївській семінарії відсвяткували день пам'яті преп. Амфілохія Почаївського В Почаївській семінарії відсвяткували день пам'яті преп. Амфілохія Почаївського В Почаївській семінарії відсвяткували день пам'яті преп. Амфілохія Почаївського В Почаївській семінарії відсвяткували день пам'яті преп. Амфілохія Почаївського В Почаївській семінарії відсвяткували день пам'яті преп. Амфілохія Почаївського В Почаївській семінарії відсвяткували день пам'яті преп. Амфілохія Почаївського В Почаївській семінарії відсвяткували день пам'яті преп. Амфілохія Почаївського