Семинарский храм

04.04.2013 г. | Сиротинський Сергiй

Конференцiя — "Студентська наука в духовній школі"

 1-2 квітня 2013 р. за благословення Блаженійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України в Київській духовній академії було проведено що річну студентську конференцію «Студентська наука в духовній школі». Конференція присвячена 1700 – річчю підписання Міланського едикту (313 р.) святим рівноапостольним імператорам Константином Великим. З Міланським едиктом припинились масові гоніння на християн і розпочалося зовнішнє поширення Церкви.

 Учасники конференції — студенти духовних і богословських навчальних закладів Української Православної Церкви. Учасникам конференції пропонували 4 напрямки роботи – секції біблійна богословська, історична, церковно-практична.

 На конференції Почаївську Духовну Семінарію представляли Кірейчук Юрій (студент 4-го класу із доповіддю на тему Історія Почаївської Духовної Семінарії і Абрамчук Михайло (студент 3-го класу із доповіддю на тему Святині Почаївського краю. Під час конференції представники КДА і грецьких духовних шкіл підписали договір про співпрацю. На конференції також були представники сербських духовних шкіл.

Сиротинський Сергiй