Другие статьи

Как узнать и искоренить главный порок ребенка
Как узнать и искоренить главный порок ребенка
В православно-христианской семье религиозное воспитание является неизменным спутником и основанием воспитания нравственного.


Как священник может помочь заключенным
Как священник может помочь заключенным
Работа с режимными учреждениями ГУИН (Главное Управление Исполнения Наказаний) отличается своей особой спецификой и является одним из самых сложных направлений в миссионерском служении Православной Церкви.


Миссионерство в школах
Миссионерство в школах и других учебных заведениях
За последнее десятилетие в большинстве регионов нашего государства произошли изменения в сфере деятельности образовательных учреждений, связанной с представлением о духовной жизни личности.
Из жизни будущего века
Из жизни будущего века
Возвращение домой. Ах, как блаженно возвращение домой! Тем более сладко возвращение в дом, в котором ждут родители, и братья, и сестры, и дети, и друзья!


История одной непослушной дочери
История одной непослушной дочери
Большую силу имеет слово родителей! Оно может низвесть на детей благословение Божие; оно же, сказанное в раздражении, может окончательно погубить детей, т.е. навлечь на них тяжкие бедствия.


Поучение на евангелие в крещенский сочельник и на Святое Богоявление

Семінарське свято присвячене пам’яті преподобного Іова Почаївського

 10 листопада Волинська Земля святкує пам’ять великого святого – преподобного Іова, який у цей день 1651 року після прийняття Пречистого Тіла Христового і прощання з монастирською братією мирно відійшов до Господа, Якому присвятив усе своє довге життя.

 Вшановувала пам’ять і Почаївська Духовна Семінарія, яка у цей день святкує храмовий престольний празник. На святковій службі були присутні більшість вчителів-священнослужителів, які молились до угодника про допомогу у їхньому не легкому служінні, а саме готувати майбутніх пастирів безсмертних людських душ. Святкову літургію очолив митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій.

 З словом настанови звернувся архіпастир, у якому привітав з престольним святом ректора – архімандрита Нафанаїла, викладачів, студентів а також прихожан. Зокрема Владика Митрополит підкреслив такі християнські цінності, як: силу віри, чистоту православ’я, молитву і все це на основі глибокого смиріння, крутості, що дало змогу поступати у житті по образу Христовому. Митрополит звернувся до студентів і закликав стремитися до образу Христового, який щоб перебував у кожного в житті, оскільки без нього немає спасіння. Також наголосив, що істина, образ Божий у теперішній час попирається, але ми повинні не відступати від них і це буде наша перемога про яку сказано: «Сие есть победа победившая мир», яка буде підтверджена нашим Богоугодним життям. Владика зауважив, щоб просили у преподобного Іова, щоб він своєю молитвою допоміг очиститись, побачити свій гріх і потягнутися до єдиного чистого джерела – Господа нашого Іісуса христа. Щоб лише в Ньому освящалося наше життя. Дивлячись на життя преподобного наголосив, щоб ми були так само, як він тим світлом для народу, щоб були взірцем християнського життя. Яке допоможе унаслідувати разом із прославленним ігуменом життя вічне.

 Своє архіпастирське слово завершив благословенням і побажав допомоги Божої у не легкому життєвому шляху.

Салій Вадим