Календарь

Другие статьи

Как привлечь молодежь к церковной жизни
Как привлечь молодежь к церковной жизни
В последние годы в Церкви уже почти никто не оспаривает то, что воспитательная работа в молодежной среде должна иметь свои особые формы и методы, свои специальные подходы.


Церковь и молодежь
Участники конференции «Церковь и молодежь» в Почаевской Духовной Семинарии
На протяжении несколько лет небольшой храм при Почаевской Духовной семинарии в честь преподобных Иова и Амфилохия в ночь с 31 декабря на 1 января собирает под своими сводами более 1000 богомольцев.


Излучение от мобильного телефона не зависит от его стоимости
В православной среде уже давно забили тревогу о вредности и излучения от мобильного телефона. И тем не менее мобильным телефоном пользуются практически все.
3.11.2012 г.

Щорічні зустрічі випускних класів - Почаївської семінарії та регентського класу

 Кожен з духовних закладів, це особливе місце навчання, де готують майбутніх кліриків,пастирів Церкви… Але здебільшого навчаються в цих духовних закладах,звичайні молоді юнаки і дівчата, яким також, як і всім молодим людям притаманне спілкування між собою на різні духовні,життєві та ін. теми.

 В Почаївській Духовній Семінарії, хорошою можливістю поспілкуватись дівчатам і хлопцям, є якраз щорічні зустрічі випускних класів, які відбуваються по запрошенню тої чи іншої сторони. Ось 21 жовтня, в неділю, після Літургії, студенти 4 класу ПДС,були запрошені саме на таку зустріч у м. Кременець, студентками регентського училища КфПДС.

 Сам захід проводився дуже урочисто, завдяки дбайливим старанням дівчат! Проводились цікаві конкурси, ігри, кожен з присутніх розповідав про себе, проспівали багато різних пісень…

 А який смачний стіл приготували майбутні господині!

 Також випускні класи разом, дружньо відвідали місцеву перлину, історичну Замкову гору «Бона», де також грали в цікаві ігри. Всі залишилися радісні, і отримали масу нових, приємних вражень. Хлопці – семінаристи подякували дівчатам за теплий прийом, за гарно організоване свято, також подарували кожній з дівчат книгу, на згадку про такий приємний момент. І пообіцяли провести наступну таку зустріч, тільки вже в м. Почаїв, в Духовній Семінарії! Хай щастить!!!

Верескун Іван