Другие статьи

О покаяния в современном мире
О покаяния в современном мире
Покаяние — духовная купальня, через которую прошли все творцы величайших деяний в христианских народах.


Кальян - церковный взгляд на проблему
Кальян - церковный взгляд на проблему
Сейчас очень в моду вошло курение с использованием кальяна. Внешне он привлекателен тем, что как бы представляет альтернативу сигаретам.


Как привлечь молодежь к церковной жизни
Как привлечь молодежь к церковной жизни
В последние годы в Церкви уже почти никто не оспаривает то, что воспитательная работа в молодежной среде должна иметь свои особые формы и методы, свои специальные подходы.


новий рік в Почаєвській Семінарії
Як проходив новий рік в Почаєвській Семінарії
Як новий рік розпочнеш так і його проведеш. Здавна існує таке повір’я, тому наші справи говорять за нас. Кожна людина наділена вибором, але чи вірно його робить залежить лише від неї.


Чего не дано «просвещенной» Европе
Чего не дано «просвещенной» Европе
Благодатный ум видит то, что не может видеть глаз; видит внутреннее под внешним, и видит сердце под платьем, и видит человека за лицедеем и Бога за человеком.
24.10.2012 г. Салий Вадим

День памяті Волинських святих у Почаївській Семінарії

 23 жовтня Свята Православна Церква святкує пам’ять всіх святих, які подвизались і були прославлені на Волинській землі.

 Це велике торжество святкувала і Почаївська Духовна Семінарія. На передодні звечора було відслужено Всенічне бдіння на чолі з ректором Семінарії – архімандритом Нафанаїлом. Зранку святкова літургія.

 Після закінчення ранішньої служби священнослужителі разом з вихованцями семінарії та мирянами вирушили до каплички, яка знаходиться поблизу Семінарії і освячена на честь преподобного Іова Почаївського.

 Відслуживши молебень, після якого з повчальним словом виступив один із викладачів семінарії, який зауважив, що ми проживаєм на Волинській землі, яка освячена молитовними подвигами святих, - пам’ять яких сьогодні звершуєм. Будучи такими самими людьми, як всі ми, вони своєю працею досягнули вічного Царства Небесного.

 Проповідник закликав до подражання святим, на чиїй землі ми проживаємо і через їх приклад, а також через їх молитву досягнути бажаного кінця – Райської обителі.

Салій Вадим, восп. 4-го класса ПДС