Другие статьи

Мощи св. великомученика Димитрия Солунского в Тернополе
Мощи св. великомученика Димитрия Солунского в Тернополе
30 ноября 2011 года во второй половине дня с благословения митрополита Киевского и всея Украины Владимира в кафедральный Собор Святых мучениц Веры, Надежды, Любви и матери их Софии города Тернополя были доставлены ковчег с десницей святого великомученика Димитрия Солунского.


Воспитываем детей
Воспитываем детей, но не перегибаем палку
Заботы родителей о родившемся дитяти прежде всего сосредоточиваются на его физическом воспитании, на уходе за телом и питании маленького, еще беспомощного существа.


Какие молитвы угодны Богу?
Какие молитвы угодны Богу?
Состояние духовного огрубления или одичания в современное время очень тяжело и опасно, ибо выйти из него опять на правильную дорогу гораздо труднее, чем встать на эту дорогу только что начинающему новичку.


при выборе супруга или супруги
На что обращать внимание при выборе супруга или супруги
Многие в наши дни при выборе спутника жизни руководствуются двумя основными критериями, которые считают для себя главными: первый - это любовь.


Психоневрологические заболевани
Психоневрологические заболевания на духовной почве
Рассмотрение этого рода заболеваний хочется начать со слов современного греческого писателя, митрополита Иерофея (Влахоса)

Закарпаття очима Почаївської Семінарії

 Нещодавно студенти 3-го класу Почаївської Духовної Семінарії познайомилися із Закарпаттям, його чарівною природою, багатовіковою історією, з його містами та курортами, різноманітними визначними пам’ятниками природи, археології, культури, багато з яких мають світове значення. Поїздка тривала з 16-18 червня 2012 року.

 Велике враження справило на студентів відвідання м. Сваляви. Саме перше, що вони відвідали - це жіночий монастир свв. Кирила та Мефодія. Сам монастир знаходиться між горами і будували його самі сестри монастиря. Архітектура монастиря в давньоруському стилі. Привертає увагу чистота обителі, гарне організоване господарство, різна птиця, бджільництво, став, а також два страуси, яких вихованці кормили зі своїх рук.

 Незабутньою була поїздка по м. Мукачево. Там студенти відвідали найдавніший монастир Закарпаття. Одразу ж поцікавилися історією монастиря. Їм провели екскурсію, запросили до столу, а потім їх повели в замок Паланок.

 Вечером того ж дня вихованці співали в цьому монастирі вечірню, а зранку - літургію. Також відвідали монастир, який знаходиться в с. Заболотному на честь Боянської ікони Божої Матері. В селі Мала Уголька приклонилися до мощей святого Іова Угольского, де відспівали акафіст святому.

 Назавжди запам’яталися види Карпат: висячі мости через Латорицю, гірські сільські пейзажі з гостроконечними копицями сіна, гірські підйоми і спуски, круті повороти і т.д. В цілому вся ця поїздка вразила, принесла багато корисного для майбутніх пастирів.

Набочук Петро та Теслюк Андрій